En
Technologijos

Technologijos

Mediena - tai vienintelė organinė statybinė medžiaga. Po galutinio mechaninio ir cheminio apdorojimo pagal mūsų turimą technologiją mediena nepraranda savo natūralių savybių.

Ilgalaikė apsauga

Ilgalaikė apsauga

Aplinkos tvarkymo darbams mes Jums siūlome universalų būdą. Mūsų medienos gaminiai, impregnuoti giluminiu - vaakuminiu būdu, naudojant Vokietijos gamintojo impregnantą ,,Wolmanit CX", lauko sąlygomis atlaiko bet kokį atmosferos poveikį: nepelyja, nepūva, yra atsparūs vabzdžių antpuoliams bei grybeliui. Medžio apdirbimas giluminiu - vaakuminiu būdu leidžia medienos konservantams giliai įsiskverbti į vidų, tuo būdu užtikrindamas optimalią ir ilgalaikę medžio gaminių apsaugą.

 

Saugus impregnavimas

Saugus impregnavimas

Ištisus dešimtmečius impregnavimo skysčiai, savo sudėtyje turintys chromo ir arseno, buvo vienintelis pasirinkimas, norint apsaugoti medieną nuo aplinkos poveikio. Mes jums siūlome bechromę medienos gaminių apsaugos priemonę - ,,Wolmanit CX". Išsamūs toksikologiniai sveikatos, darbo vietos ir aplinkos saugumo testai patvirtino vario ir boro junginių privalumus prieš chromo ir arseno turinčius impregnantus. Būtent dėl šios priežasties ,,Wolmanit CX" produktai yra sukurti naudojant vario ir boro junginių turinčias druskas. Labai svarbu, kad visi ,,Wolmanit CX" produktai pagaminti be medžiagų, kurios gali pakenkti gamtai ir žmogaus sveikatai. 

,,Wolmanit CX" tenkina visus aplinkai nekenksmingoms medienos konservavimo medžiagoms keliamus reikalavimus: nuo pradinio apdorojimo iki galutinio naudojimo. Tai patvirtinta įvairiais bandymais bei oficialiais sertifikatais - Europos Standartais, DIN, CTB P+ ir t.t.

 

Geras efektyvumas

Geras efektyvumas

Veikiant slėgiui, ,,Wolmanit CX" giliai įsiskverbia į medį ir suteikia jam žalsvą atspalvį. Reikia visai nedidelio konservanto kiekio, norint pasiekti aukščiausią efektyvumą - ilgalaikę ir patikimą medžio apsaugą. Veiklioji ,,Wolmanit CX" medžiaga yra 5 kartus aktyvesnė, nei tradicinė chromo pagrindu sukurta impregnavimo medžiaga.

Spalvos

Spalvos

Impregnavus medžio gaminius, jie įgauna natūralią žalsvą spalvą, todėl visai nebūtina jų dažyti. Nuo 2015 metų turime galimybę impregnuotiems gaminiams suteikti rudą arba pilką spalvą. Laikui bėgant ir veikiant ultravioletiniams saulės spinduliams, medis palaipsniui šiek tiek pilkšvėja. Tačiau šis spalvos pasikeitimas nekenkia gaminio kokybei. Kita vertus, Jūs galite savo medžio gaminiams suteikti išskirtinę išvaizdą, nudažydami juos savo mėgiama spalva.

Klientams pageidaujant gaminiai yra dažomi modernioje italų gamybos automatizuotoje dažymo linijoje. Dažymo linijoje paruošimo metu gaminiai yra impregnuojami, vėliau gruntuojami ir galiausiai gaminiai du kartus yra dengiami skystais dažais. Šie dažai pasižymi optimaliu atsparumu atmosferos poveikiams, todėl jiems yta suteikiama trijų metų kokybės garantija.

Gaminių garantija

Gaminių garantija

Garantuojame, kad visi mūsų gaminiai, impregnuoti ,,Wolmanit CX", mažiausiai 15 metų išliks atsparūs vabzdžiams, grybeliui, puviniui ir pelėsiui. Dažytiems gaminiams suteikiame 3 metų garantiją.

Medis yra natūralus ir gyvas produktas, todėl, dėl atmosferos poveikio, gali atsirasti smulkūs įtrūkimai ir plyšiai. Taip veikia gamta ir nereikėtų medžio ,,vaikščiojimo" priimti kaip gaminio nekokybiškumo.