En
Apie mus

Apie mus

Gaminiai, kuriuos čia pamatysite, įkvėps Jus savo sodo kūrimui, kuriame malonu praleisti laiką kartu su savo šeima ir draugais. Jūsų sodas taps tikra oazė, kurioje ilsimasi ir gėrimasi.

Savo gamykloje mes naudojame aukščiausios kokybės medžiagas bei naujausius medienos impregnavimo bei dažymo metodus.

Tikimės, kad mūsų siūlomos įvairaus dizaino tvoros, pergolinės sistemos, gėlinės, tilteliai, tašai, medinės šaligatvio plytelės ir kiti sodo gaminiai, be jokios abejonės, suteiks Jūsų sodui grožį ir jaukumą.

Mes džiaugiamės Jūsų noru sukurti rojaus kampelį savo sode!

 

 

 

Kelrodis

Kelrodis

Mūsų tikslas yra ne tik gaminti visą eilę puikaus dizaino, bet aukščiausius kokybės standartus atitinkančius sodo gaminius. Kiekvienas mūsų gaminys - meistro sukurtas produktas.

 

Pasiekimai

Pasiekimai

2003 metais ,,Dastra" buvo pripažinta Lietuvos Respublikos ūkio ministerijos ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos įsteigtos nominacijos ,,Lietuvos metų eksportuotojas - 2003" nugalėtoja. Ir vėliau, įvertinus kasmet didėjančias eksporto apimtis, įdiegtas modernias technologijas ir kokybės kontrolės sistemas, ..Dastra" buvo pripažinta nugalėtoja nominacijos ,,Lietuvos metų eksportuotojas" kiekvienais metais nuo 2004 iki 2015 metų. 

Klientai

Klientai

Pradėjusi savo veiklą 1995 m., ,,Dastra" šiandien tapo patyrusia ir besiplečiančia aukščiausios kokybės medinių sodo gaminių tiekėja Europoje. Šiuo metu ,,Dastra" turi savo asortimente daugiau nei 500 skirtingų modelių tvorų ir kitų medinių sodo gaminių, kuriuos sėkmingai realizuoja ne tik Lietuvoje, bet ir Jungtinės Karalystės, Islandijos, centrinės Europos bei Skandinavijos šalių rinkose.

 

Sertifikatai

Sertifikatai

Miškų valdymo tarybos (Forest Stewardship Council ® - FSC, angl.) gamybos grandinės (Chain of Custody - CoC, angl.) sertifikavimo sistema suteikia galimybę įmonėms žymėti savo gaminius FSC ženklu, kuris savo ruožtu leidžia atskirti medienos produktus, išgaunamus iš atsakingai tvarkomų miškų.

Narystė

Narystė

Mes esame Lietuvos medienos impregnuotojų asociacijos ir Medienos asociacijos nariai.